Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з кваліфікацією слюсаря і водія категорії «С»

Родючі поля українські. Та треба вміти дати їм раду. Але це не просто і нелегко. Земля любить людей дбайливих, працьовитих, відповідальних. І тільки таких щедро одарює своїми плодами.

Вирощування с/г продукції складний процес, якому навчають в стінах нашого училища. Під час оволодіння даною професією учні вивчають основи землеробства, будову та обслуговування тракторів, автомобілів та с/г машин. Ґрунтовно вивчають правила дорожнього руху та основи керування транспортними засобами. Для цього обладнані спеціальні кабінети та лабораторії.

На уроках виробничого навчання учні оволодівають навиками водіння тракторів, автомобілів, вчаться комплектувати агрегати, а також виконувати їх обслуговування та ремонт.

Здобуті знання та вміння закріплюються під час виробничої практики в сільськогосподарських підприємствах, де юнаки працюють трактористами, помічниками комбайнерів, слюсарями.

Після закінчення училища випускники мають можливість отримати кваліфікацію тракториста-машиніста, водія категорії «А», «В» і «С», слюсаря, комбайнера з одержанням відповідних посвідчень, диплома та атестата про повну середню освіту.

Наші випускники працюють у кожному підприємстві району. Про їхні трудові досягнення не раз повідомляли районні та обласні засоби інформації, їх імена занесені на Дошку пошани.

Спільний доступ на facebook
Facebook
Спільний доступ на linkedin
LinkedIn
Спільний доступ на print
Print